KURUMSAL

Hakkımızda
Egem Teknoloji Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. aşağıdaki alanlarda hizmet vermek amacıyla 2014 yılında İZMİR'de kurulmuştur.
 
Kuruluşundan günümüze kadar bilişim sektöründeki uzmanlığını, bina teknolojileri ve otomasyon bilgi birikimi ile bütünleştirerek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.
 
 
Egem Teknolojileri, Akıllı Bina Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Acil Anons, Seslendirme Sistemleri ve Akılı Aydınlatma Sistemleri başta olmak üzere anahtar teslimi Zayıf Akım Çözümlerini sunmaya hedef edinmiştir. 
 
Bu alanlarda her türlü Mühendislik, Tasarım, Teknik Servis ve Destek konularında olumlu çalışmalar yaparak bağlı olduğu kuruluşların takdirini ve desteğini kazanmış ve kendi iç yapısında tasarım ve üretimini gerçekleştirip sunduğu ürünlerle geleceği güvenle bakmaktadır.
 
Mükemmeliyetçiliği iş adabında gelenekselleştiren şirketimiz, kusursuz proje yönetimi yaklaşımıyla girdiği tüm işleri zamanında, hedeflenen bütçe içerisinde ve beklenen faydayı sağlayacak şekilde tamamlamıştır.
 
Fikirlere farklılıklara çevreye saygıyı, bütünlük adına tutarlılığı ve etik olmayı, rekabetçiliği, takım çalışmanın önemini en önde tutan şirketimiz çalışmalarında verimliliği esas alarak çözüm ortağı olmayı esas edinmiştir.
 
Egem Teknoloji Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 
Kalite Politikamız
Akıllı binalar için komple çözümler sunan firmamız kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.
 
 Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak
Hizmet üretirken en son teknolojileri kullanmak
 Mümkün olan en kısa sürede sıfır hatayla hizmet vermek,
Verilen hizmeti sürekli olarak iyileştirmek için çalışmak,
Üretime ve hizmete tüm birimlerin katılımını sağlamak
Çalışanların eğitimini sağlayarak insan kaynağını en verimli şekilde kullanmak 
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız
Akıllı binalar için komple çözümler sunan firmamız, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi doğrultusunda İSG politikasına yön vermiştir.
 
Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerini ortadan kaldırmak yada en alt seviyeye indirerek kaza yada yaralanmaları önlemek, 
Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymak,
Tüm çalışanların bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek,
İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemimizi periyodik olarak gözden geçirerek sürekli iyileştirmek.